Наша школа

Дубівська ЗОШ І-ІІ ст. №2 - навчальний заклад комунальної власності Дубівської селищної ради.

Навчаються у школі близько 200 учнів. навчання здійснюється в 11 класах в одну зміну. Забезпечує навчання педагогічний колектив з 28 педагогів. 26 з них мають повну вищу педагогічну освіту. Серед педагогів школи - 10- спеціалісти вищої категорії, 5 - спеціалісти І категорії, 6 спеціалісти ІІ категорії. 10 вчителів мають педагогічне звання "старший учитель".

У школі працюють кабінети інформатики, української мови, географії та математики. Після закінчення школи учні продовжують навчання і здобувають середню освіту у Дубівській ЗОШ І-ІІІ ст., що знаходиться на території селища, або у навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.